Aldi na kartę oferuje więcej internetu za tą samą cenę

1
3445
TransferGo

ALDI Talk postanowił wyjść na przeciw wymaganiom swoich klientów i podrasować aktualną ofertę na kartę. Od 13 lutego prawie każda oferta na kartę zawiera więcej internetu i to bez dodatkowych kosztów.

Pakiety ALDI Talk na rozmowy z internetem

Przykładowo pakiet 300 za 7,99 euro (na 28 dni), zamiast dotychczasowych 1,25 GB zawiera teraz 1,5 GB. Oprócz tego pakiet ten zawiera 300 jednostek, które można wykorzystać na rozmowy albo SMSy. Rozmowy i SMSy w obrębie sieci Aldi są bezpłatne.

W przypadku pakietu 600 za 12,99 euro (na 28 dni), zamiast 2 GB do dyspozycji mamy teraz 3 GB. Oprócz tego pakiet zawiera 600 jednostek do wykorzystania na SMSy, bądź romowy.

Pakiet All-Net-Flat za 19,99 euro (na 28 dni) zamiast dotychczasowych 3 GB internetu zawiera teraz 5 GB. Oprócz tego w cenie pakietu można telefonować i SMSować ze wszystkimi, bez względu na sieć.

Pakiety internetowe w Aldi Talk

Jeśli chodzi o pakiety internetowe, to aż trzy z nich zostały wzbogacone o dodatkowe megabajty. Jedynie opcja XL za 14,99 euro pozostaje bez zmian i zawiera 5,5 GB.

Za 3,99 euro otrzymujemy w pakiecie S 500 MB, zamiast dotychczasowych 300 MB. Pakiet M za 6,99 euro zawiera teraz 1 GB zamiast 750 MB. W pakiecie L za 9,99 euro do wykorzystania mamy teraz 2,5 GB, zamiast dotychczasowych 1,75 GB.

Dodatkowe informacje o Aldi Talk

Aldi Talk korzysta z sieci Telefónica Deutschland. Starter Aldi Talk kosztuje jednorazowo 12,99 euro i zawiera do wykorzystania 10 euro. Jako, że Aldi Talk to oferta na kartę, nie zawiera ona żadnych opłat abonamentowych. W przypadku, jeśli zdecydujemy się na któryś z pakietów, to jego ważność przedłuża się automatycznie o kolejne 4 tygodnie, jeśli na koncie dostępne są odpowiednie środki, lub wcześniej z niego nie zrezygnowaliśmy.

Aldi Talk

źródło: golem.de

Więcej informacji o sieciach komórkowych w Niemczech

W temacie niemieckich sieci komórkowych i wszystkiego co z tym związane polecamy:

Sieci komórkowe w Niemczech

Zmiana operatora sieci komórkowej w Niemczech


Rodzaje ubezpieczeń zdrowotnych w Niemczech
Które ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika