Dzisiaj po południu w rejonie Schleswiger Straße w Dortmundzie doszło do bijatyki, w której uczestniczył 80 osób. Policja otrzymała wezwanie alarmowe o 16:17 i wysłała na interwencję większy zastęp funkcjonariuszy.

Masowa awantura w Dortmundzie: 80 osób pobiło się w centrum miasta

Jak relacjonuje dortmundzka policja, podczas bójki poszły w ruch nogi krzeseł, drewniane listwy, narzędzia i koktajle Mołotowa. Kiedy oficerowie przybyli na miejsce zdarzenia, uczestnicy bójki rozbiegli się w różnych kierunkach. Policja ugasiła między innymi zapalone koktajle Mołotowa, jej pracę utrudniało jednak około 150 zgromadzonych na miejscu zdarzenia gapiów.

Aresztowano trzech podejrzanych

Policja zamknęła teren wokół Schleswiger Platz. W ten sposób można by zapobiec dalszym rozruchom. Funkcjonariusze byli do tej pory w stanie aresztować trzech podejrzanych i skonfiskować niebezpieczne przedmioty. Dochodzenie w sprawie bijatyki i zatrzymania są w toku. Szczegóły nie są na razie znane. Te mają zostać podane do publicznej wiadomości we wtorek (11.06.).

źródło: derwesten.de

Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!

Praca w Niemczech

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika