30 osób na przyjęciu urodzinowym w Dolnej Saksonii – goście próbowali schować się przed policją w szafach!

Polski program do fakturowania w Niemczech

Goście przyjęcia urodzinowego dla dzieci bawili się z policją w chowanego. Pomimo obowiązujących ograniczeń w kontaktach, w kinderbalu uczestniczyło aż 30 osób. Wtem w drzwiach pojawili się policjanci…

Goście próbowali schować się w toalecie i w szafach

W Hameln w Dolnej Saksonii we wtorek po południu policja przerwała nielegalne przyjęcie. Trzydziestu uczestników imprezy najwyraźniej zignorowało wszystkie zalecenia i przepisy wprowadzone w celu przeciwdziałania pandemii koronawirusa.

Rzecznik prasowy policji powiedział w środę, że jedna z kobiet wraz z pięciorgiem dzieci zamknęła się w toalecie, próbując ukryć się przed funkcjonariuszami. „Inni schowali się w szafach.”

Policja interweniowała, ponieważ otrzymała zgłoszenie od sąsiadów.

15 dorosłych odpowie za wykroczenie

Gdy już wszyscy wyszli z ukrycia, funkcjonariusze ustalili liczbę wszystkich obecnych. Nikt z uczestników przyjęcia nie miał założonej maseczki. Oczywiście nie zachowywano też odległości od innych osób.

Piętnastu obecnym na kinderbalu dorosłym postawiono zarzut popełnienia wykroczenia. Po ustaleniu danych osobowych policjanci nakazali gościom opuszczenie mieszkania, w którym odbywała się impreza.

Źródło: www.bild.de

Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

Znajdź wymarzoną pracę w Niemczech! Atrakcyjne zarobki, różne branże, praca dla par… Sprawdź teraz: praca.dojczland.info.

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
171,242FaniLubię
5,205ObserwującyObserwuj

Na start w Niemczech

Przydatne linki

Niemieckie ubezpieczenia

0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x